Meniny má
RuženaPošlite kvety
Utorok
30
August

Víťazkou Maximum Bikini Slovakia sa stala Katarína Sárková

Porotcovská hviezdna trojica sa jednoznačne zhodla, že Katarína Sárková je najvhodnejšou kandidátkou na získanie titulu Tvár mesiaca máj Maximum Bikini Slovakia.

SITA

SITA
25.04.2013 o 09:55
čítanie na minútu

Víťazkou Maximum Bikini Slovakia sa stala Katarína Sárková Foto:

BRATISLAVA 25. apríla (WBN/PR) - Maximum Bikini Slovakia má prvú víťazku mesiaca. Stala sa ňou Katarína Sarková, ktorú iste poznáte aj ako slovenskú playmate a osobu mediálne známu svojimi dokonalými ženskými krivkami. Práve Katarína získala ročný pracovný kontrakt s Maximum Bikini International, a zlaté náušnice nevyčísliteľnej hodnoty, ktoré venovala spoločnosť MK Gold Most pri Bratislave.

Na druhom mieste sa umiestnila nie menej pôvabná 18. ročná Natália Dorociaková a trojicu uzatvorila krásna, živočíšna 21. ročná Simona Butinová.

Porotu tvorili významné osobnosti slovenského šoubiznisu, ako Lolla Fukari, známa fotografka umeleckých aktov, pôvabná a originálna módna návrhárka Zuzana Bottková, či prezidentka Evol Agency, Dr. Edita Volentierová.

Porotcovská hviezdna trojica sa jednoznačne zhodla, že Katarína Sárková je najvhodnejšou kandidátkou na získanie titulu Tvár mesiaca máj Maximum Bikini Slovakia.

Pre nadpočetné publikum bolo obrovským potešením, keď Maximum Bikini dievčatá predviedli svoje dokonalé krivky v originálnych a práve pre tento večer navrhnutých maximum bikinách, o ktoré sa postarala porotkyňa Zuzana Bottková.

Maximum Bikini International ako jediná spoločnosť, ktorá vytvára najsexi, najextrémnejšie a najmaximum bikini párty pre mužov by sa nezaobišla bez partnerov, ktorí podporili túto vrcholnú akciu ako Rádio Sity, Booom.sk, MK Gold Most pri Bratislave a Zuzana Bottková. Za to Vám všetkým ďakujeme!

Tešíme sa na 1. oficiálnu Maximum Bikini Párty s Katarínou Sárkovou v Bratislave.

Maximum Bikini International

Kontakt: slovakia@maximumbikini.com

Facebook: www.facebook.com/maximumbikinislovakia

Vybrali sme pre vás

Vynovili sme diskusie

Zistite, čo je nové!

Diskusia