Popradčanka prežila svadbu pod hladinou mora. Jej svadobné fotky sú to najoriginálnejšie, čo ste v poslednej dobe videli
Iveta Bátrnová
Iveta Bátrnová

Popradčanka prežila svadbu pod hladinou mora. Jej svadobné fotky sú to najoriginálnejšie, čo ste v poslednej dobe videli

Zo svojho veľkého dňa, kedy spečatila svoju lásku manželským bozkom so svojím ženíchom, má tie najnezvyčajnejšie svadobné fotografie.

Pár má nezvyčajné svadobné fotografie, priamo z mora. — Foto: reprofoto/thenewsminute

POPRAD/BOMBAJ 19. júna - Cesty lásky sú nevyspytateľné a svoje o tom vie aj 23-ročná Popradčanka Eunika. Príbeh jej zásnub dokonca zaujal aj zahraničné médiá, no niet sa čo čudovať, pretože o zásnubách či svadbe v 4-metrovej hĺbke mora veru často nepočuť.

Áno si povedali pod vodou

Mladá Slovenska spoznala svojho manžela ešte minulý rok v indickom štáte Kérala. Ind Nikhil Pawar si celkom získal jej srdce a čoskoro bola ruka v rukáve. A hoci si tento mesiac povedali svoje áno už tradičným spôsobom v kostole v Poprade, odkiaľ nevesta pochádza, prvýkrát si vymenili obrúčky ešte skôr vo vodách Arabského mora, kde im boli svedkami morské koraly, informoval portál The News Minute. My by sme to možno ešte nazvali zásnubami, písalo sa o tom však ako o nádhernej podvodnej svadbe.

90-minútový ceremoniál

Ženích pracuje ako inštruktor potápania v indickom stredisku Bond Safari, ktoré o ich veľkej chvíli informovalo na svojej stránke. Spolu so svojou nevestou po celé dva dni trénoval potápanie a dýchanie pod vodou, aby boli obaja na svoj veľký deň dokonale pripravení. Svadobné fotografie, ako majú oni, pritom rozhodne nemá nikto iný. Nevesta mala na sebe klasické biele svadobné šaty, ženích si obliekol oblek. Slávnostne oblečení sa však ponorili do hĺbky Indického oceánu spolu s kamarátom, ktorý dostal aj úlohu kňaza. Keď ich vyzval ku tomu, aby sa pobozkali, zdvihol tabuľku s nápisom " Teraz môžete pobozkať svoju nevestu", mladý pár si zložil náustky a dal si svoj prvý novomanželský bozk.

Galéria

Galéria

Pri prvej svadbe nepotrebovali žiadne špeciálne povolenia, pretože z oficiálneho hľadisko nešlo o nič viac ako o potápanie sa. Pred svadbou na Slovensku však musel ženích získať mnohé povolenia, prejsť cez 5 časových pásiem, 7 štátov a prekonať dokopy 5 730 kilometrov. Ako informoval portál Čas.sk, svadba bola dokonca naživo vysielaná v priamom prenose aj do Ameriky, kde sa práve nachádzala ženíchova rodina. Ich dvojnásobne spečatenému manželstvu však už nič nestojí v ceste a môžu sa tešiť zo spoločnej lásky.

Už ste čítali?

Slovenku vyhlásili za jednu zo 100 najvplyvnejších žien vo Švajčiarsku.…

Preraziť v zahraničí nie je jednoduché. Rodáčke z Nitry sa to však…

Prvá Slovenka nominovaná na juniorskú Nobelovu cenu: Nikde v…

Mladá Slovenka získala nomináciu na prestížne ocenenie. Podarilo…

Nitrania nesmelo ponúkli svoje farmárske čipsy obchodnému reťazcu.…

Poctivá práca prináša ovocie. Zemiakové lupienky od malej…

Policajti chceli zastaviť cestného piráta. Stačil jediný pohľad…

Policajti z Trenčína zaregistrovali auto, ktoré si to šinulo cez Trenčín…