Rus Kamenskij vyhral vzduchovú pušku 10, Slováci bez finále

Slováci sa do finále nedostali, najlepší Patrik Jány skončil v kvalifikácii na 40. mieste.

Ilustračné foto — Foto: TASR/Martin Baumann

Mníchov 19. mája (TASR) - Rus Sergej Kamenskij triumfoval na Svetovom pohári strelcov v Mníchove v disciplíne vzduchová puška 10 m. Slováci sa do finále nedostali, Patrik Jány skončil v kvalifikácii na 40. mieste výkonom 624,1, Zoltán Baláž obsadil 57. priečku (622,7) a Ondrej Holko 83. pozíciu (813,0).

Medzi ženami v rovnakej disciplíne vyhrala Rumunka Laura Georgeta Ilieová, slovenská reprezentantka Jana Hyblerová obsadila v kvalifikácii až 94. miesto výkonom 409,2.

finálové výsledky

muži - vzduchová puška 10: 1. Sergej Kamenskij (Rus.) 250,9, 2. Vladimir Maslennikov (Rus.) 250,4, 3. Vitalij Bubnovič (Biel.) 228,9

ženy- vzduchová puška 10: 1. Laura Georgeta Ilieová (Rum.) 250,2, 2. Gabriela Vognarová (ČR) 246,5, 3. Sadeghian Arminová (Irán) 227,1

Bráva si domov umierajúce deti, ktoré nik nechce. Celé noci…

Tento muž má veľké srdce. Vo svojom príbytku totiž vždy na istý…

Kováč z Handlovej dobyl Ameriku. Za jeho unikátnymi posteľami…

Za oceánom letia výrobky umeleckého kováčstva zo Slovenska. Boháči…

Na Donovaloch vyrástlo dlhoočakávané detské mestečko Donovalkovo.…

Donovaly na strednom Slovensku patria k vyhľadávaným miestam na oddych či športovanie…

Obrovský rešpekt: Fotka vyčerpaných hasičov, ktorí 12 hodín…

Zo všetkých síl sa snažili uhasiť hrozivý požiar, ktorý…