Škriniar inkasoval červenú kartu, Sampdoria prehrala s Laziom

Na snímke slovenský futbalový reprezentant Milan Škriniar.
Na snímke slovenský futbalový reprezentant Milan Škriniar. — Foto: TASR/Martin Baumann

Obrancu Sampdorie Janov vylúčil rozhodca už v 18. minúte za faul v pokutovom územi.

Rím 7. mája (TASR) - Slovenský futbalista Milan Škriniar nedohral nedelňajší súboj 35. kola talianskej Serie A s Laziom Rímom. Obrancu Sampdorie Janov vylúčil rozhodca už v 18. minúte za faul v pokutovom územi.

Oslabený Janov potom už nestačil na súpera, ktorému napokon podľahol vysoko 3:7. Futbalisti Udinese Calcio remizovali s Atalantou Bergamo na svojom ihrisku 1:1.

Serie A - 35. kolo:

Udinese Calcio - Atalanta Bergamo 1:1 (0:1)

Lazio Rím - Sampdoria Janov 7:3 (5:1)

Góly: 2. Keita, 19. a 70. Immobile (prvý z 11 m), 36. Hoedt, 38. Anderson (z 11 m), 45. de Vrij, 65. Lulič - 32. Linetty, 72. a 90. Quagliarella (druhý z 11 m), ČK: 18. ŠKRINIAR (Sampdoria)

/M. Škriniar (Sampdoria) hral do 18. minúty, potom videl ČK/

Pescara - Crotone Calcio 0:1 (0:0)

Gól: 71. Tonev, ČK: 72. Benali (Pescara)

Sassuolo Calcio - ACF Fiorentina 2:2 (0:1)

Góly: 73. Politano (z 11 m), 85. Iemmello - 37. Chiesa, 90+4. Bernardeschi, ČK: 72. Rodriguez (Fiorentina)